Prawdziwe cele i wyzwania

Zabieramy Państwa na niezapomniany wyjazd integracyjny do Krakowa, gdzie czekają na Państwa pozostające pod naszą opieką dzieci z Domów Dziecka. Czasu wolnego dajemy niewiele, ale zapewniamy emocje większe niż wyścigi quadów i skok na bungee. 

Jeśli poszukują Państwo sposobu na integrację zespołu lub określenie relacji pomiędzy pracownikami i przełożonymi, Per Aspera ma wypróbowane rozwiązanie. Wolontariat pracowniczy, czyli alternatywa dla „skacowanych wyjazdów integracyjnych” - prawdziwe życie z prawdziwymi wyzwaniami.

Każdy wyjazd przygotowywany jest w celu osiągnięcia konkretnego efektu np. remont pomieszczeń w Domu Dziecka, przeprowadzenie prac w ogrodzie Szpitala Dziecięcego, organizacja czasu dzieci w trakcie wspólnej podróży / pikniku…  Od Państwa kolegów i koleżanek, szefów i pracowników, nasze dzieci wymagają maksymalnego poziomu zaangażowania – wystarczy jedno ich spojrzenie.

Dajemy Państwu możliwość wspólnej pracy w kontrolowanym, ale realnym środowisku; rozwiązywania prawdziwych problemów z prawdziwymi ludźmi, zamiast symulacji na zajęciach z zarządzania. Praca nad jasno wyznaczonym celem, który ma znaczenie społeczne i osiągnięcia, które w znaczący sposób zmieniają życie innych. To czynniki wyzwalające wysoki poziom zaangażowania, zwiększające prawdopodobieństwo przewartościowania ról w grupie współpracowników.

 

PR, praca i zabawa

Potrojona wartość wydanych pieniędzy

Wolontariat pracowniczy to koniec wydatków na te imprezy pracownicze, które coraz częściej postrzegają Państwo jako bezwartościowe z punktu widzenia organizacji. Z nami pieniądze firmy nie muszą być wydawane wyłącznie na „rozrywkę”. Duża część z nich zostaje przeznaczona na pomoc potrzebującym, więc pozostają po nich trwałe efekty – nie marnują się.

Członkowie organizacji przyjeżdżają do nasze imprezy, aby pracować społecznie i bawić się w Krakowie. Korzyścią dla organizacji jest natomiast prawdziwa, rzetelna integracja zespołu oraz wartość naddana w postaci wzbogacenia wizerunku przedsiębiorstwa o społeczną odpowiedzialność biznesu.

 

Dedykowane wyjazdy integracyjne

Wyjazdy integracyjne połączone z pracą społeczną to oferta kompleksowej organizacji Państwa „imprez firmowych”. Pracownicy i wolontariusze Fundacji przygotowują projekt pobytu biorący pod uwagę specyfikę Państwa firmy, a następnie organizują pobyt pracowników w Krakowie i okolicach:

  • zakwaterowanie i wyżywienie
  • czas wolny
  • imprezy „wieczorne”

 

oraz przede wszystkim pole do przeprowadzenia zaplanowanej pracy:

  • kontakt z wybraną placówką
  • wstępne przygotowanie wydarzenia
  • zabezpieczenie materiałów, zapasów itp.
  • koordynacja przedsięwzięcia, ciągła pomoc konsultanta na miejscu

 

Każdy wyjazd przygotowywany jest na specjalne zamówienie, zgodnie z Państwa wymaganiami. Możliwe jest wspólne doprecyzowanie wymagań oraz wybór aktywności. W celu poznania szczegółów prosimy o kontakt.