Domowe ciepło z Sygma Bank

Po raz kolejny mieliśmy okazję wspólnie pomagać w Domu Dziecka im. św. Ludwiki. Dziękujemy wolontariuszom z Sygma Banku za ciepłą atmosferę i przeprowadzenie remontu całego piętra!

Pracujemy zespołowo

Trudne wyzwania, nieoczekiwane okoliczności, ciężka praca – wszystko jest do zrealizowania, gdy pracujemy razem…

Poznajemy siebie

Zawsze jest odpowiedni moment, aby się zatrzymać, spędzić trochę czasu z innymi, poznać ich i siebie…

Wspólne posiłki

Wspólne przygotowywanie posiłków, wspólne ich jedzenie zbliża, pozwala poczuć się jak w domu…

Ekipa Działu Zgodności Sygma Bank przy pracy

Ochotnicy z Warszawy i Krakowa pojawili się na trzy dni w Domu Dziecka im. św. Ludwiki, aby wypełnić zimne wnętrze jednego z oddziałów domową i ciepłą atmosferą. Przywieźli ze sobą wartościowe materiały remontowe, a przede wszystkim kilogramy ściennego korka, którym następnie okleili ściany dziecięcych pokoi i korytarzy.

Po tym remoncie wnętrza nabrały naprawdę przyjaznego wyglądu. Korkowa ściana jest wystarczająco ocieplona, aby dało się o nią oprzeć, wygląda świetnie, a do tego można do niej przypinać rysunki i notatki. TO NIE BYŁA ŁATWA PRACA!!! Wszyscy zapamiętamy ją jako wyzwanie zarówno fizyczne, jak i organizacyjne.

Na szczęście po ciężkiej pracy zawsze jest nagroda. Wolontariusze spędzili cały dzień z dziećmi bawiąc się z nimi i malując. W międzyczasie zjedliśmy wielką pizzę, a później dla równowagi wszyscy razem przygotowaliśmy podwieczorek – wielką ucztę słodko-owocową.

Dziękujemy pracownikom Banku za wspólnie spędzony czas, a ich pracodawcy za sfinansowanie ich przyjazdu i tak wielkie wsparcie dla naszych dzieci. Niech wszyscy biorą z Was przykład!!!