Młodzi dają radę!

Młodzi Sygmowcy na dwudniowym maratonie w Krakowie. Dystans: 200 m korytarzy i pokoi na oddziale młodzieżowym Domu Dziecka św. Ludwiki. Kolejne pokolenie pracowników świetnie daje sobie radę…

Młodzi bankowcy przy pracy

Kolejne pokolenie pracowników Sygmy przejmuje pałeczkę niesienia pomocy najbardziej potrzebującym. Pojawili się w Krakowie z samochodem pełnym materiałów malarskich, aby w ciągu dwóch dni odnowić całe piętro Domu Dziecka im. św. Ludwiki. Wymagania wysokie, a czasu jak zwykle niewiele.

W trakcie tego remontowego maratonu pod okiem doświadczonego specjalisty od prac remontowych wyczyściliśmy i odmalowaliśmy ściany oraz sufity. Ale na tym nie koniec – udało się nawet przeprowadzić prace wykończeniowe! Wielkie podziękowania i wielka duma z wykonanej pracy. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście, zarówno podczas remontu, jak i degustując 100 regionalnych piw na Kazimierzu.

 

Nasza akcja była również ostatnią, pokierowaną przez Piotra Badacha – inicjatora wolontariatu pracowniczego w Sygma Bank.

W imieniu swoim i wszystkich dzieci, którym wspólnie pomogliśmy przez ostatnie lata składamy Ci Piotrze gorące podziękowania.