Wakacje z Domem Dziecka
im. św. Ludwiki

Zorganizowaliśmy wspólne wakacje dla pracowników Sygma Bank oraz wychowanków domu dziecka im. św. Ludwiki. Dinozaury, piknik, podwieczorki, karuzele, malowanie. Niezapomniany czas spędzony z dziećmi…

Wspólne zwiedzanie

Dzięki wolontariatowi pracowniczemu poznajesz ciekawe zakątki Polski, miejsca, do których nie zawsze masz okazję dotrzeć…

Wspólne warsztaty i nauka

Wspólna nauka i pokazywanie dzieciom świata pozwala odkryć w sobie wiele zaskakujących umiejętności…

Wspólna zabawa

Wspólna zabawa i radość na twarzach dzieci pozwala naładować akumulatory na długi czas…

Wolontariusze z Sygma Banku na wakacjach

W okresie wakacyjnym wolontariat pracowniczy przyjmuje formę wypoczynku i przygody. Staramy się spędzać więcej czasu razem, ucząc się odpowiedzialności poprzez opiekę nad innymi i wspólną zabawę.

Dzieciaki wyruszyły na wyprawę w czasie do epoki dinozaurów, aby z bliska przyjrzeć się ogromnym bestiom, które kiedyś panowały na całej kuli ziemskiej. Ich przewodnikami byli niezawodni wolontariusze Sygma Bank z Piotrm Badachem na czele (pamiętanym przez dzieciaki z poprzednich akcji). Jak się okazało, zatorskie dinozaury musiały szybko uznać wyższość karuzeli, gokartów i kina 5D, a w końcu „kotletów z dinozaura” przygotowanych przez kucharzy.

Następnego dnia duzi i mali uczestnicy wycieczki mieli okazję uwiecznić swoje przeżycia na ogromnym płótnie, pod zielonym parasolem Plant Krakowskich. Wspólnym malowaniem świętowaliśmy tam nie tylko nasze wakacyjne spotkanie, lecz również finał akcji „Teraz Dzieci”, dzięki której już od 16 lat malujemy w Krakowie najdłuższy na świecie kolorowy obraz dziecięcej wyobraźni.

Dzieciaki, Fundacja PerAspera oraz Dyrekcja Domu Dziecka Św. Ludwiki dziękują wolontariuszom.